Birlik 2017 yılı olağan mali genel kurulunu yaptı

Birlik 2017 yılı olağan mali genel kurulunu yaptı

Mudanya Meyve Üreticileri Birliği'nin Ömerbey Mahallesi Belediye Yeni İş Merkezi'nde bulunan merkezindeki yerinde yapılan genel kurulda Yönetim Kurulu Faaliyet ve Denetim Kurulu Raporları görüşülerek oybirliği ile ibra edildi.

09 Mayıs 2018 - 10:40 - Güncelleme: 09 Mayıs 2018 - 10:47

Mudanya Meyve Üreticileri Birliği'nin Ömerbey Mahallesi Belediye Yeni İş Merkezi'nde bulunan merkezindeki yerinde yapılan genel kurulda Yönetim Kurulu Faaliyet ve Denetim Kurulu Raporları görüşülerek oybirliği ile ibra edildi. 2017 yılı kesin hesap raporu, 2018 yılı tahmini bütçe ve çalışma programları okunarak oybirliği ile kabul edildi.
 
Genel kurulda girişimcilere ve kobilere yönelik eğitim faaliyetleri düzenlenmesi kararı kabul edilirken, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından üretici birlikleri için hazırlanan tüzük gündeme alınarak Mudanya Meyve Üreticileri Birliği tüzük değişikliği oybirliğiyle kabul edildi.
 
2018 yılı tahmini bütçesinin 40 bin Türk Lirası olarak hedefleyen Mudanya Üretici Birliği kabul edilen yeni tüzükle daha esnek çalışma ve faaliyet olanaklarına kavuşacak.
 
Birlik Başkanı Fazlı Aydoğan genel kurulda yaptığı konuşmasında samimi şekilde üreticiler için çalıştıklarını, bölgemizde maalesef soğuk zinciri sağlayacak olan soğuk hava deposu tesisinin bütün çabalara rağmen gerçekleştirilemediğini fakat gerekli mercilerle olan iletişimin devam ettiğini vurguladı. Aydoğan genel kurula katılım sağlayan birlik üyelerine ve basın mensuplarına teşekkür etti.

Reklam
Bu haber 361 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yağlı güreşler Mudanya’da masaya yatırıldı
Yağlı güreşler Mudanya’da masaya yatırıldı
“Belediye Meclis üyesi adaylığı için istifa ettim”
“Belediye Meclis üyesi adaylığı için istifa ettim”