Çaptık’tan Türkyılmaz’a sorular

Çaptık'tan Türkyılmaz'a sorular

İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Fehim Çaptık yaptığı yazılı basın açıklamasıyla Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’a ilçe ile ilgili sorular yöneltti.

03 Ekim 2018 - 17:07 - Güncelleme: 03 Ekim 2018 - 17:15

İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Fehim Çaptık yaptığı yazılı basın açıklamasıyla Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’a ilçe ile ilgili sorular yöneltti.

Çaptık açıklamasında, “Ne olacak Mudanya içindeki tarihi evlerin halleri Sayın Türkyılmaz? Kış ayının yaklaşması yağışların artması ile felaketlerin önlem alınmaz ise daha büyük felaketlerin oluşmasını beraberinde getirecek bir yapı oluşmaya başladı. Harabeye dönmüş tarihi dokusunun yok olmaya başladığı tarihi Mudanya evlerimiz kendi haline yıkılmayı bekliyor! Etrafını veya önüne çekilen tel örgüler çözüm olarak gözükse de yüksek risk arz ediyor her geçen gün tarih gözlerimizin önünde eriyor. Dün tarihe sahip çıkılmadı Mudanya’da 100 yılık plan değil de günlük nasıl rant sağlarım mantığı ile tarihi ve doğasını katlettiğimiz Mudanya tarihine her zaman borçlu olduğumuz Marmara’nın incisi Mudanya’mıza hizmet edemiyor plan yapamıyorsanız görev süreleriniz içinde sadece Belediye mülklerine sahip çıkmanız Mudanya halkına yapacağınız en büyük hizmet olduğu bilinci ile görevinizi tamamlamanızı tavsiye ediyorum Sayın Türkyılmaz! Bu yıl ve geçen yıl yaşanan toprak kaymaları her geçen gün artıyor şu ana kadar yaşanan can kaybının olmayışına sevinirken daha büyük felaketlerin olmayacağı anlamına gelmiyor. Bu yıl kışın soğuk ve uzun geçeceğini uzmanlar bildirir iken Belediye bu konuda yeterli önlemleri aldı mı?

YAPIMI DEVAM EDEN YILDIZ TEPE’DEKİ OTEL;

Yapımı devam eden otel alanı villa imarlı iken neden Mudanya Belediyesi turizm alanına çevirdi Sayın Türkyılmaz? Otel inşaatına kestiğiniz ceza şov yapmaktan ileriye gitmiyor Sayın Türkyılmaz! Kesilen ceza sadece ruhsat ekine yani projede olmayanı yaptığı için ceza kesildiğini projeye göre uyarlayıp inşaatını bitir anlamına geldiğini Mudanyalı biliyor; laf cambazlığına hiç gerek yok Sayın Türkyılmaz! İYİ Parti olarak milletimize verdiğimiz sözlerimizin her daim arkasında ve takipçisi olacağız. Bizler mücadele etmekten yorulmayan vatan, millet, bayrak sevdalısı ülke çıkarlarımızı her zaman üstün kılan görev ve sorumluluk bilincine sahip Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı İYİ insanlar olarak her daim halkımızın hizmetinde  Türkiye İYİ olana kadar gece uyumadan gündüz oturmadan mücadele eden İYİ insanlarız. 31 Mart yerel seçimler öncesi vatandaşlarımızı İYİ’lik hareketinin Mudanya’da ve Bursa’da tüm belediyelere aday olduğunu Milletimizin özlemini kurduğu vizyon ve misyon sahibi yönetim kadrolarını vatandaşlarımızın teveccühü ile hizmetlerine getireceğiz” dedi.

ÖMER BİLİK

3.10.2018

Reklam
Bu haber 1166 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mudanya ve Gemlik plajları ilçelere emanet   
Mudanya ve Gemlik plajları ilçelere emanet  
Belediye'den ücretsiz dezenfektan
Belediye'den ücretsiz dezenfektan