İYİ Parti’nin iftarına yoğun ilgi..

İYİ Parti’nin iftarına yoğun ilgi..

Mudanya İYİ Parti İlçe Başkanlığı Halitpaşa Mahallesi’nde milletvekili adaylarıyla birlikte yaklaşık 1200 kişiye iftar yemeği düzenledi.

05 Haziran 2018 - 13:03

Mudanya İYİ Parti İlçe Başkanlığı Halitpaşa Mahallesi’nde milletvekili adaylarıyla birlikte yaklaşık 1200 kişiye iftar yemeği düzenledi.  İYİ Parti Bursa milletvekilleri adayları Ahmet Kamil Erozan, Özgür Şimşier, Sermin Özensoy ve Fazlı Seyis’in katıldığı iftara yoğun ilgi vardı. Mudanya İYİ Parti İlçe Başkanı Fehim Çaptık ve milletvekili adayları oruçlu vatandaşlara karavanın başına geçerek iftar yemeklerini dağıttılar.

İYİ Parti Mudanya İlçe Başkanı Fehim Çaptık, “Bu iftar yemeği ile Mudanyalı İYİ Partilileri bir araya toplayıp tanışmalarını sağladık. Yoğun ilgiden çok umutluyuz, burada bin kişilik yemek siparişi verdik ancak yoğun katılımla tekrar ilave yemekler getirdik. İYİ Parti olarak biz kendimizi insanların hizmetine sunduk ve kendimizi tanıtmaya çalışıyoruz. Cumhurbaşkanı adayımız Genel Başkanımız Meral Akşener’in, “Ben Türkiye’yi Bayram sofrasında buluşturacağım” sözlerini örnek alarak bizim de bu iftar yemekleriyle yapmak istediğimiz budur” dedi. 

 

ÖMER BİLİK

5.6.2018

Reklam
Bu haber 1143 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mudanya ve Gemlik plajları ilçelere emanet   
Mudanya ve Gemlik plajları ilçelere emanet  
Belediye'den ücretsiz dezenfektan
Belediye'den ücretsiz dezenfektan