Mudanya CHP Kadın Kolları’nda değişim

Mudanya CHP Kadın Kolları’nda değişim

Yaklaşık 4 ay önce olağan Genel Kurul’da Mudanya Kadın Kolları Başkanlığı’na seçilen Jale Büyükurgancı görevinden istifa etti.

22 Mayıs 2018 - 09:55

Yaklaşık 4 ay önce olağan Genel Kurul’da Mudanya Kadın Kolları Başkanlığı’na seçilen Jale Büyükurgancı görevinden istifa etti. İstifanın ardından İlçe Kadın kolları kendi arasından yönetim kurulu üyesi Zeynep Bahcuvancı’yı Kadın Kolları Başkanı olarak seçti. Seçimin ardından CHP Bursa Kadın Kolları İl Başkanlığı Zeynep Bahcuvancu’nun Mudanya Kadın Kolları Başkanlığını onayladı.

   CHP Bursa İl Kadın Kolları Başkanlığınca İlçe Kadın Kolları Başkanlığı onaylanan Zeynep Bahcuvancı, “Mudanya CHP Kadın Kolları Başkanlığına beni layık görerek atayan İl Kadın Kolları Başkanlığına ve beni destekleyen İlçe Başkanımız Ergül Batman’a teşekkür ederim. Ben ve ilçe teşkilatlarımızın gayesi CHP’yi iktidara taşımaktır. Birlikte olmamızın, birlikte hareket etmemizin çok önemli olduğu bu günlerde çok çalışmamız gerekmektedir. Güzel günlere birlikte yürüyüp aydınlık yarınlarda Ata’mızın izinde yolumuza güçlenerek devam edeceğiz” dedi.

 

ÖMER BİLİK

22.5.2018

Reklam
Bu haber 1192 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Minik eller ahşap oyuncakları boyadı
Minik eller ahşap oyuncakları boyadı
Lösemili çocuklara 'Ritim' tuttular
Lösemili çocuklara 'Ritim' tuttular