MUYAD’dan kahvaltılara devam

MUYAD'dan kahvaltılara devam

Mudanya ve Köyleri Yardımlaşma Derneği (MUYAD) geçtiğimiz günlerde AK Parti daha sonra MHP’ye verdikleri kahvaltının ardından, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın’ın katıldığı sohbet kahvaltılarına devam etti.

14 Mayıs 2018 - 16:07 - Güncelleme: 14 Mayıs 2018 - 16:16

Mudanya ve Köyleri Yardımlaşma Derneği (MUYAD) geçtiğimiz günlerde AK Parti daha sonra MHP’ye verdikleri kahvaltının ardından, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın’ın katıldığı sohbet kahvaltılarına devam etti.

Kahveland’da düzenlenen kahvaltıya Esentepe ve Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Ergin Kopal, hastanelerin doktorları, çalışanları, basın mensupları, derneğin yönetimi ve üyeleri katıldılar. Dernek Başkanı Sahip Keçici, “Milletvekilimiz Erkan Aydın, bağımsız meclis ve dernek üyesi Mahmure Uçar, Yönetim Kurulu Başkanımız Op. Dr. Ergin Kopal ve misafirlerimiz hoş geldiniz. Yaklaşık 3 yıl önce kurduğumuz Mudanya ve Köyleri Yardımlaşma Derneği olarak sizlerin de bildiği üzere pek çok faaliyette bulunduk. Bütün yaptıklarımız faaliyetlerle Mudanya’nın derneği olarak hiçbir ayrım yapmadan her kesimle kucaklaşmaya, sarılmaya çaba gösterdik. Bu süreç boyunca bizleri yalnız bırakmayan, kişi ve kurumlara teşekkür mahiyetinde düzenlediğimiz bu kahvaltıların üçüncüsünde sizlerle bir aradayız. Şunu ifade edeyim ki, çok önceden planlamış olduğumuz bu organizasyonların hiçbir siyasi amacı yoktur. Bizler Mudanya’yı seven insanlar olarak siyaset dışı hizmet yapma çabasındayız. Bu yüzden de kapımız herkese açıktır. Bugüne kadar yürüttüğümüz çalışmaları aynı şevkle ilerleyen dönemlerde de devam ettirme arzusundayız. Sizlerin manevi desteği ile birlikte çok daha iyilerini yapacağımızdan hiç kuşkumuz yok. Bu çabamızda en büyük destekçimiz olan Esentepe ve Anadolu Hastaneleri Yönetin Kurulu Başkanımız Ergin Hoca’mıza da huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyor, afiyet olsun diyorum” dedi.

CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, “Özellikle bugün tüm değerli annelerin gününü kutlarım. Daha az gözyaşının olduğu, daha fazla barışın olduğu, insanların, annelerin ağlamadığı daha nice anneler gününe hep birlikte kavuşuruz. Burası siyaset yapma yeri değil hele bugün siyaset güzü hiç değil. Önümüzde hepimizin hayatını etkileyecek bir seçim olacak, hep söyledik köprüden önce son çıkış olacak. Bize ne vaat ediyorsunuz diye soruyorlar bizim Cumhurbaşkanı adayımıza. O da tek bir şey söyleyip en çok ihtiyacımız olan huzuru vaat ediyoruz diyor. İnşallah hep birlikte 24 Haziran’da ötekileştirmekten, toplumun yarısının terörist ilan edilmesinden, kindar nesil yetiştirilmesinden, ağza alınmayacak kelimeleri medyadan duymaktan hep birlikte kurtuluruz, huzur, mutluluk içerisinde o özlediğimiz 20 yıl önceki o fakir ama daha mutlu Türkiye’nin özlemiyle hep birlikte daha güzel günlere diyorum” dedi. 

ÖMER BİLİK

14.5.2018

Reklam
Bu haber 1253 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mudanya ve Gemlik plajları ilçelere emanet   
Mudanya ve Gemlik plajları ilçelere emanet  
Belediye'den ücretsiz dezenfektan
Belediye'den ücretsiz dezenfektan