Prysmian çalışanlarından kan bağışı

Prysmian çalışanlarından kan bağışı

Merkezi Mudanya'da bulunan Türk Prysmian Kablo, global gönüllülük stratejileri kapsamında kan bağışı etkinliği düzenledi.

22 Aralık 2019 - 07:48

Merkezi Mudanya'da bulunan Türk Prysmian Kablo, global gönüllülük stratejileri kapsamında kan bağışı etkinliği düzenledi. Türk Kızılay iş birliği ile gerçekleştirilen etkinlikte, Türk Kızılay’ın kan bağış aracı tüm gün Mudanya’daki fabrika önünde konuşlanarak, gönüllü kan bağışçılarına hizmet verdi. 86 kişinin kan bağışı için gönüllü olduğu etkinlikte kan verme kriterlerine göre 63 kişi kan bağışlayabildi.

Gönüllülüğün Prysmian Group bünyesinde önemli bir değer olduğunu söyleyen Türk Prysmian Kablo CEO’su Cinzia Farisè, "Türkiye'yi Yarınlara Bağlıyoruz" misyonunu destekleyen bu önemli etkinliğe gönüllü olarak katkıda bulunan tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. Türk Prysmian İnsan Kaynakları Direktörü Aysun Kalmık ise, çalışanların toplamda 36 saate denk gelen zamanlarını gönüllü olarak bu işe vererek, hummalı bir çalışma sergilediklerini belirterek, Türk Prysmian olarak kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle her alanda var olmaya devam edeceklerini söyledi. 

 

Yavuz Gerçekçi

20.12.2019

Reklam
Bu haber 304 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye şampiyonu Zehra…
Türkiye şampiyonu Zehra…
Basketbolda hedef Bölgesel Lig
Basketbolda hedef Bölgesel Lig