"Türkiye %100 İYİ olana kadar devam"

"Türkiye %100 İYİ olana kadar devam"

Mudanya İYİ Parti İlçe Başkanı Fehim Çaptık İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Cumhurbaşkanlığı adaylığı için imza veren Mudanyalılara teşekkür etti.

09 Mayıs 2018 - 13:57 - Güncelleme: 09 Mayıs 2018 - 18:40

Mudanya İYİ Parti İlçe Başkanı Fehim Çaptık İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Cumhurbaşkanlığı adaylığı için imza veren Mudanyalılara teşekkür etti.

“4-9 Mayıs tarihleri arasında seçmenlerin bağlı bulundukları  İlçe Seçim Müdürlüklerinde başlatılan imza kampanyasında yoğun bir katılım olduğunu, imzanla İYİ Olacak Türkiye diyerek yola çıkan milletin Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Meral Akşener” diyerek, açıklama yapan İlçe Başkanı Çaptık, “4 Mayıs Cuma günü İYİ Parti İlçe binamızdan kalabalık İYİ Parti gönüllüleri ile Adliye binasında bulanan İlçe Seçim Müdürlüğü’ne gidildi. İlginin ilk günden son güne kadar devam ettiği sindirmelere, baskılara ve korku imparatorluğu kurmaya çalışan iktidar partisine aldırmadan benim Cumhurbaşkanı adayım Sayın Meral Akşener diyen bütün Mudanyalı hemşerilerimize siz basınımız yoluyla tekrar teşekkür ediyorum. Türkiye genelinde 100.000 imzanın 6 saat içinde yeterli çoğunluğa ulaşıp, Mudanya’dan da ilk günde 523 imzanın toplandığı ilk günden yeterli çoğunluğa ulaşılmasına rağmen benim de Cumhurbaşkanı adayım Sayın Meral Akşener deyip imza veren hemşerilerimize de ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizler demokrasimizin yeniden temini adına, huzur, refah, adalet, eğitimli çağdaş muhasır medeniyetler seviyesine ulaşan kutuplaşmanın olmadığı saygı, sevgi ve yok olan kardeşlik hukukunu inşa etmek Türkiye %100 İYİ olana kadar mücadele eden İYİ insanlarız. Her geçen gün büyüyen İYİ’lik hareketi imza kampanyasında bunu da yaşama ve görme fırsatımızı bize sundu. 18 yaşına yeni giren Meryem kardeşimizden 95 yaşanda (Ölmeden son nefesime kadar sizinleyim diyen Lütfi amcamıza) kadar. 24 Haziran baskın seçiminde İYİ Parti’nin iktidar olacağını 16 yıllık AKP iktidarına son verileceğini milletimizin borç, yoksulluk ve işsizlik sorununda içinde bulunduğu durumdan çıkamaz hale geldiğini emeklilere iki bayram ikramiye vererek sorunun çözülmeyecekler, bunlar seçimi kurtarma çabasındadır. Çiftçimize 23 Şubat tarihinde açıkladıkları mazot’a %50 indirim yerine 23 Şubat tarihinden bugüne mazota 0’65 kuruş zam gelip mazot bugün 5.65 kuruştur. İYİ Parti iktidarında ithal eden değil üreten ülke konumuna gelecektir. 25 Haziran tarihinde İYİ’lik hareketiyle ülkeye güneşin doğup, yandaşın değil çalışanın kendine göre adaletin değil herkes için adalet olması gerektiğini her yıl değişen eğitim sistemi yerine, kültür ve sanattan her alana kadar Türkiye’nin %100 İYİ olması için ülke yönetimine  İYİ Parti iktidarının yönetim kadroları hazırdır” dedi.

 

ÖMER BİLİK

9.5.2018

Reklam
Bu haber 928 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mudanya ve Gemlik plajları ilçelere emanet   
Mudanya ve Gemlik plajları ilçelere emanet  
Belediye'den ücretsiz dezenfektan
Belediye'den ücretsiz dezenfektan